Skip links

Cilt Yenileme

Kozmetik
Doktora Sorun?

  Cilt Yenileme İle Yaşlanmamak Kaderin Emeğe Değil Emektir

  30 yaşın üstünde bakımlı ve güzel bir kadınsanız, bunu teyit etmek için sosyal medyada lise arkadaşlarınıza şöyle bir göz atın. Sınıfta en havalı, en güzel kimdi? Neden bu kadar popülerdi? Siz ders çalışırken, o kendisine gelen aşk mektuplarını okuyup biraz daha mı tanrıçalaşıyordu? Peki ya şimdi siz neden daha iyi görünüyorsunuz? Ben söyleyeyim. Kendinize daha iyi baktınız ve çok daha bilinçlisiniz. Güzel doğmak bize tanrının bir lütfu, fakat o güzelliği korumak ve daha ileriye taşımak tamamen bizim elimizde.

  Ameliyatsız Güzellikle İlgili Merak Ettikleriniz

  Dolgu; yüzü daha dinamik göstermek ve yaşla birlikte gelen ya da yapısal olabilen boşlukları doldurabilmek adına uygulanan yöntemlerden biridir. Özellikle son dönemde geliştirilen içerikleri sayesinde, dinamik dolgular, ışık dolguları gibi çeşitlendirmeler bizlere 20’ li yaşlarda dahi doğal ve güzel sonuçlar elde edebilme olanağı tanıyor. Yanak bölgenizi güçlendirmede dudak yanlarındaki çizgilerinizin derinliğini azaltmak, çenenizi daha çekici hale getirmek, göz altlarınızdaki çöküntü ve morluğu tedavi edebilmek bu sayede mümkün.
  Lazerle cilt yenileme işlemi; cilt bakımımızın rutini olabileceği gibi cildinizle ilgili leke problemlerinde, iz tedavilerinde, deri altı kolejenin artırılmasında yardımcı tedavi olarak, hatta yüzümüzü soluk gösteren ince tüylerin giderilmesinde dahi kullanabilecek bir yöntemdir.

  Radyofrekans cilt sıkılaştırma; cildin altındaki hedef dokuları yaydığı radyo dalgaları sayesinde kollajeni uyarabilecek bir ısıya çıkarır. Ve bu etki mekanizması, kırışıklık, ciltte sarkma, yüz ovalinde bozulma gibi problemlerde size oldukça konforlu, hızlı, acısız, iğnesiz olması açısından sık uygulanan bir tedavidir.

  Silhoutte Soft ameliyatsız yüz germe; orta yüz ve çene bölgesindeki 1-2 cm kadar sarkma görülen durumlarda uyguladığımız bir ip askı tekniğidir. Dokuları üzerinde bulunan absorbable koniler ile sanki şemsiye gibi açılarak asmakta ve bu özelliği nedeni ile klasik ip askı yöntemlerinden farklıdır. Amerikan FDA onayı vardır. Tamamen doğal ve emilebilir olması da bu işlemi daha güvenilir hale getiriyor.

  Mezoterapi ve Somon DNA gibi enjeksiyon ile yapılan gençleştirme işlemlerini cilt problemlerinde kullanılır Ve elbette bu bakımı yaptırmanız için cildinizde bir problem olmasına da gerek yoktur..