Skip links

Ameliyatsız Yüz Germe

Kozmetik
Doktora Sorun?

  Ameliyatsız Yüz Germe Hem de olduğunuzdan daha iyi görünerek. Nasıl mı?

  Otuz yaşın üstünde bakımlı ve güzel bir kadınsanız eğer bunu teyit etmek  için sosyal medya da lise arkadaşlarınıza şöyle bir göz atın. Sınıfta en havalı en güzel  kimdi? Neden bu kadar popülerdi? Siz  ders çalışırken o kendisine gelen aşk mektuplarını  okuyup biraz daha mı tanrıçalaşıyordu? Peki ya şimdi siz neden daha iyi görünüyorsunuz? Ben söyleyeyim. Kendinize  daha iyi baktınız ve çok daha bilinçlisiniz. Güzel doğmak bize tanrının bir lütfu fakat o güzelliği korumak ve daha ileriye taşımak tamamen bizim elimizde.  Ve bu konuda ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlere mutlaka bir gün başvuracaksınız.

  Elbette bir estetik cerrahi kliniği olarak neşterle güzelleştirmeyi  oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sonuçlar çok daha net ve uzun süreli… Fakat madalyonun bir de diğer tarafı var ki karşımıza çıkan her yüz ameliyat gerektirmiyor ya da hastamız ameliyata sıcak bakmıyor.  Peki bu durumda ne yapabiliriz? Bir sürü şey!

  Bu makaleyi okuduğunuza göre sizin de ameliyatsız güzellik ile ilgili merak ettikleriniz var. Ve kendinize yatırım yapmaya başlamak istiyorsunuz. Biraz bunlardan bahsedelim.

  Dolgu;  yüzü daha dinamik göstermek   ve yaşla birlikte gelen ya da yapısal olabilen boşlukları doldurabilmek adına uyguladığımız,  en güçlü silahlarımızdan biridir. Özellikle son dönemlerde geliştirilen içerikleri sayesinde dinamik dolgular, ışık dolguları gibi çeşitlendirmelerle bizlere yirmili yaşlarda dahi doğal ve güzel sonuçlar elde edebilmemizi   sağlıyor.  Yanak bölgenizi güçlendirmek, dudak yanlarınızdaki çizgilerinizin derinliğini azaltmak, çenenizi daha çekici hale getirmek, göz altlarınızdaki çöküntü ve morluğu tedavi edebilmek bu sayede mümkün.

  Lazerle cilt yenileme işlemi; cilt bakımınızın rutini  olabileceği gibi , cildinizle ilgili leke problemlerinde, iz tedavilerinde, deri altı kollajenin arttırılmasında yardımcı tedavi olarak hatta yüzümüzü soluk gösteren ince tüylerin giderilmesinde dahi kullanabileceğimiz sihirli değneğimizdir.  Lazer tedavilerini hemen her işleme dahil edebilir güzelliğinizi taçlandırabiliriz.

  Radyofrekans cilt sıkılaştırma;  cildin altındaki hedef dokuları, yaydığı radyo dalgaları  sayesinde kollajeni uyarabilecek bir ısıya çıkarır. Ve bu etki mekanizması;  kırışıklık, ciltte sarkma, yüz ovalinde bozulma gibi problemlerde size oldukça konforlu, hızlı, acısız, iğnesiz olması açısından sık uyguladığımız bir tedavidir.

  Silhuette soft ameliyatsız yüz germe  orta yüz ve çene bölgesindeki 1-2 cm kadar sarkma görülen durumlarda uyguladığımız bir ip askı tekniğidir. Dokuları özel bir şemsiye tekniği ile asmakta ve bu özelliği nedeni ile klasik ip askı yöntemlerinden farklıdır. Amerikan FDA onayı vardır. Tamamen doğal ve emilebilir olması da bu işlemi daha güvenilir hale getiriyor. Sadece 30 dakikada iz, yara , şişlik gibi hiçbir yan etkisi olmadan bu işlemi yaptırıp sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

  Mezoterapi ve somon DNA;  gibi enjeksiyon ile yapılan gençleştirme işlemlerini  hemen her cilde bir çok cilt problemlerinde kullanırız. Ve elbette bu bakımı yaptırmanız için cildinizde bir problem olmasına da gerek yoktur. Kırışıklık, ciltte solgunluk, cilt tonu eşitsizliği, direncini yitirmiş yorgun ciltlerde SOS bir işlem olduğu gibi, sadece cildinize yatırım yapmak için dahi ısrarla önerdiğimiz bir iç makyajdır aslında.  Cildinize dıştan makyaj yaparak kusurlarınızı kapatmak yerine iç makyajla cildinizin kalitesini artırarak ışıl ışıl ve dinamik bir cilde sahip olabilirsiniz.