Skip links
genital guzellestirme 1

Genital Güzelleştirme

Siz hanımefendi! Bu gün günlerden pazar değil. Hazırlanıp işe gitmeniz gerekiyor. Kapatıcılı güneş kreminizle cildinizi daha pürüzsüz göstermeyi başardınız. Parfümünüzü unutmayın, koşturmalı bir günde ter kokmamak gerekli. İş çıkışı randevunuzu unutmayın ve yanınıza bir stiletto alın.

Hatta black friday de kapmak için çok uğraştığınız o alev kırmızısı ruju da unutmayın. Siz beyefendi! Evinizin garajındaki yeni spor bebeği almak için çok çalıştınız ama buna değdi. Ama yine de pantolonun ütülü olsa iyi olur. Dur pantolonu boş ver şimdi, çiçek siparişini vermediysen ölümlerden ölüm beğen…

Siz okuyucu! Durun! Doğru sitede, doğru sayfadasınız. Size genital estetikten, genital gençleşmeden, güzelleşmeden söz edeceğim. Ama önce buna neden ihtiyaç olduğunu anlatmalıyım. Lütfen bunu “tabiki seks” diye geçiştirmeyin”. Çünkü bu yaşamın ta kendisi içindir. Ve yaşamın bu dürtüsel kodları genetik kodlarımıza işlemiş haldedir.

Kim ne derse desin yaşam mücadelemizi şekillendiren şey karşı cinsin varlığıdır ve bu varlık kendini cinsel dürtülerle kendini gösterir. Daha basit halde ifade etmek gerekir ise karşı cins olmasaydı ne bu kadar eğitim alıp kariyer yapardık, ne pantolonumuzu ütülerdik ne de tıraş olurduk. Aksini iddia eden var mı? Var ise bu bahsi kazanmaktan büyük keyif alacağım.

Peki ne yapmak lazım. Coco Chanel’in bir sözü var ki bayılırım:” Doğa sana yirmi yaşındaki yüzünü vermiştir. Otuzlarında yaşam onu şekillendirir. Elli yaşındaki yüzünden ise sen ve emeğin sorumludur.” Söz konusu vajina olduğunda da olay pek değişmiyor aslına bakarsanız. Yaşlanma, kilo kayıpları ve doğum vajinayı çok yönlü olarak deforme edebilir. Bu konu sizi endişelendiriyor ise, çözümü sizin için bir başkasının bulamayacağını hatırlamalısınız. İşte formül:

Genital güzelleşmeyi 5 kısıma ayırmak lazım kadında:

a) Vajina Dış Dudaklarının dolgunlaşması
b) Vajina İç dudaklarında küçültme
c) Vajina Daraltma
d) Klitorisin Duyarlılığının Arttırılması
e) G noktası dolgunlaştırma

Peki bu kazanımlara nasıl ulaşılacak. Bu 5 kalemde başlığını verdiğimiz tüm konulara zaten cerrahi olarak müdahale edilebilmektedir. Bir diğer makalemizde bu konuları ayrıca anlatacağım.

Bu makalede cerrahi dışında yapılabilecekler konusunda bilgi vermeyi hedefledim. Vajina dudaklarında bir probleminiz yok ise SP-Dynamis Pro FotonaSmooth Lazer sistemleri ile vajinal uygulamalar yapılabilmektedir. SP-Dynamis Pro FotonaSmooth ile iki temel kazanım elde edersiniz. Bunlardan biri vajina iç yüzeyinde yenilenme ile giden bir daralma ikincisi ise daha derinlerde kollajen sentezi arttırılarak vajina duvarının elastikiyet kazanmasını sağlamaktır. Ayda bir defa yapılan seanslar ile 4 seans sonucunda vajinada çok net daralma görülmektedir. Yine bir diğer lazer sistemi olan Revlite ile SP-Dynamis Pro kombinasyonu ile vajina koyuluğu da açılabilmektedir (genital bleaching).

Sonuçta günlük yaşantınıza ara vermeksizin yaşamda var olmaya devam edebilirsiniz. Yine Coco Chanel’in dediği gibi “30’unuzda şahane, 40’ınızda büyüleyici ve hayatınızın geride kalanında karşı konulamaz birisi olabilirsiniz.”
Bizden söylemesi…

Genital Estetik konusunda neler yaptığımıza bakmak istermisiniz: https://www.ozanbalik.com/genital-estetik/

Leave a comment