Skip links
ameliyatli yuzlerin cilt bakimi 1

Ameliyatlı Yüzlerin Cilt Bakımı Özeldir

Yüz bölgesi ameliyatlarından sonra cilt bakımı özellik gerektiren bir konudur ve biz bu konuda profesyoneliz. Öncelikle ameliyatınıza bir zarar gelmemeli, derinin yıpranmışlığı onarılmalı, artık epitel temizlenmeli, nem kazanılmalı ve ışıldamalısınız. İyi bir bakım sonuçları daha güzel gösterir

Zaten yüz bölgesinde yapılan bir estetik ameliyat sonrasında iyice hassaslaşan cildinize herhangi bir yerde bakım yaptıramazsınız. Bizim bir çok işlemimiz cilde el değmeksizin gerçekleşmektedir. Yeni olmuş bir yüz germe, burun estetiği yada göz kapağı ameliyatı sonrası cilt bakımı başlı başına uzmanlık gerektiren bir uygulamadır neredeyse. Çünkü cildinizin ihtiyaçları herhangi bir ciltten çok farklı olmaktadır. Hastalarımızı rutin olarak ameliyat öncesi ve sonrasında cilt bakımına alıyoruz.

Bu işlemler sırasında klasik bakımlardaki gibi cilde baskı, sıkma, sıkıştırma vb. travmatik yaklaşımlarda asla bulunulmuyor. Jeetpeel hidro sistem ile deri üzerindeki ölü deriler temizlenirken aynı zamanda derinin nem dengesi de sağlanıyor. Q-switch Nd-Yag ile renk dengesi tekrar oluşturulurken, morluklar azalıyor ve Erbium Glass lazer ile yara izleriniz iyileştiriliyor.

Yeni kliniğimizde artık tüm cerrahi hastalarımız sadece ameliyat sonrası değil, öncesinde de cerrahiye hazırlık olarak cilt bakımından geçmektedir.

Leave a comment