Skip links
seks beyinde mi basliyordu 1

Seks Beyinde mi Başlıyordu

Seks Beyinde mi Başlıyordu? Ya Penis Büyütme…

Seks beyinde başlar ve partnerlerin birbirini mutlu edebilmesi boyut değil kişilerin cinselliğe yaklaşımı ve bunu paylaşma tarzında saklıdır. Bir vajenin derinliği yaklaşık 9 cm. olduğuna göre mantıklı düşündüğümüzde bu boyutta penis cinsel tatmin için yeterlidir.

Muhtemelen bu sıkıntıdan söz etiğiniz arkadaşınız yada psikoloğunuz da bu bilimsel gerçeği size açıklamıştır.

– Peki ikna oldunuz mu?
– Hayır mı?
– Neden peki?
– Ben söyleyeyim. Saçma çünkü…

Bakın. Cinsellik gerçekten de bir beyin faaliyetidir. Ama beyin faaliyetini iki gruba ayırmaya ne dersiniz: eğitimli ve mantıklı hesap yapan beyaz yakalı şahane üst benliğimiz, bir diğeri de bizi hayvandan farksız kılan alt benliğimiz.

Hayvandan farksız olma fikri hoşunuza gitmediyse eğer bu makaleyi kapatın ve muhteşem hayatınıza bensiz devam edin. Belki yeterinde odaklanırsanız mutlu bile olabilirsiniz.

İşin gerçeği vajinanın derinlik ve çapında bir penis vajinayı yeterli oranda uyaramaz. Vajen kasları ve mukozasının gerilmesi ve bu gerginlik altındaki sürtünmenin uyarılmayı sağlaması gerekir.

Bunun için de penis yeterli boy ve çapa sahip olmalı. Yeterliden kastımız ise vajeni germesi için vajen anatomisinin ötesinde bir ölçütten söz ediyoruz.

Peki yeterli boyuta sahip değilsek ne olacak. Çeşitli yöntemler ile penis büyütülebilmektedir. Penis büyütülmesini iki sınıfa ayırmak lazım: Çap olarak ve boy olarak.

Çap olarak penis büyütme den çok çeşitli yöntem ve materyaller vardır ama en güvenli ve kolay olan kendi vücudunuzdan alına yağı hazırlayarak penise çepe çevre enjekte etmek şeklindedir.

Uzatılmaya gelince aslında bu gerçek bir uzama değildir. Penisin hemen üzerinde buluna kemik ile bir bağı var. Bu asıcı bağın kesilip serbestlenmesi ile peniste 1,5-2,5 cm. uzama efekti oluşur.

Dediğim gibi bu gerçek bir uzama olmasa da penisin saklı olan kısmı görünür hale geldiğinden amacımıza hizmet etmiş olur. Mutfak sanatları ile ilgilenenler bilir, yemeğin lezzeti kadar sunumundaki görsellikte önemlidir. Oradan pay biçin…

Bu iki işlem birlikte yapılabildiği gibi erken boşalmayı önleyen bir diğer cerrahi işlem ile kombine de edilebilir. Evet yanlış duymadınız. Erken boşalma cerrahi olarak düzeltilebilir… Elbette bu başka bir makalenin konusu.

Mesajı aldınız mı? 🙂
Lütfen detaylar için bizi arayın.

Leave a comment