Silhouette Soft (Gençlik İpi)

silhoutte-soft

Silhouette Soft (Gençlik İpi) özellikle orta yüz kısmında oluşan doku sarkmalarına karşı ameliyatsız çözümler arasında bulunmaktadır. Genel anlamda askılama işlemlerini pek sevmem. Çünkü tek bir yerden geçecek tek bir ipin yerçekimine karşı durması pek maktıklı değildir. Oysa Silhouette Soft üzerindeki koni şeklindeki tutamaçlar sayesinde ip geçtiği yol boyunca 6-10 adet noktaya kanca atarak dokuyu birçok noktada asar. Silhouette Soft yaşlanma belirtilerini görünür şekilde ortadan kaldırdığı gibi yüzünüze enerjik ve diri bir görüntü katar. Bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir. Özellikle orta yüz boyun ve kaşlarda sonuçlar oldukça tatmin edicidir. Ortalama 18 ay sonra yüz ovaliniz hiçbir doku kaybı ya da tahribatı olmadan yeniden eski haline döner.
Silhouette Soft (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir. Silhouette Soft ’da kullanılan bu materyaller sertifikalıdır ve yıllardır cerrahide kullanılmaktadır. Alerji testlerinden geçmiş ve hiçbir reaksiyona rastlanmamıştır.

Cerrahiye henüz hazır değilseniz, yada sarkmalarınız henüz o boyuta ulaşmamış ise Silhouette Soft uygun bir seçenek olabilir.

Sevgiyle genç kalın 🙂

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!
Op. Dr. Ozan Balık Klinik

 • Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL
 • +90 532 609 08 73
 • info@ozanbalik.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi- Cuma
  09:30 – 19:00
 • Cumartesi
  10:00 - 19:30
 • Pazar
  Kapalı

E-Bülten

WhatsApp
burun estetigi fiyatlari