Silhouette Soft (Gençlik İpi)

Silhouette Soft  (Gençlik İpi) özellikle orta yüz kısmında oluşan  doku  sarkmalarına karşı ameliyatsız çözümler arasındaki  mevcut en etkili askılama yöntemidir. Genel anlamda askılama işlemlerini pek sevmem. Çünkü tek bir yerden geçecek tek bir ipin yerçekimine karşı durması pek maktıklı değildir. Oysa Silhouette Soft   üzerindeki koni şeklindeki tutamaçlar sayesinde ip geçtiği yol boyunca 6-10 adet noktaya kanca atarak dokuyu birçok noktada asar.  Silhouette Soft  yaşlanma belirtilerini görünür şekilde ortadan kaldırdığı  gibi yüzünüze  enerjik ve diri bir görüntü katar. Bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan  kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir. Özellikle orta yüz boyun ve kaşlarda sonuçlar oldukça tatmin edicidir. Ortalama 18 ay sonra yüz ovaliniz hiçbir doku kaybı ya da tahribatı olmadan yeniden eski haline döner.

Silhouette Soft etkilerinin daha uzun sürmesi ve sarkmayla birlikte cilt kalitesinin de artırılması yönünde; kliniğimiz de kişinin ihtiyacına göre bir çok tedaviyle kombine edilerek   uygulanmaktadır. Ayrıca klasik iple askılama tekniklerine göre sonuçları hemen görebilirsiniz.

Silhouette Soft (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir. Silhouette Soft ’da kullanılan bu materyaller sertifikalıdır ve yıllardır cerrahide kullanılmaktadır. Alerji testlerinden geçmiş ve hiçbir reaksiyona rastlanmamıştır.

Cerrahiye henüz hazır değilseniz, yada sarkmalarınız henüz o boyuta ulaşmamış ise Silhouette Soft   tam sizin için olabilir.

Sevgiyle genç kalın 🙂

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.