Meme Büyütme Ameliyatı

Kadınlar hep güzel olmak ve estetik durmak istemişlerdir. Bu nedenle çeşitli cerrahi estetik operasyonlar geçirmektedirler. Güzellik sağlıkla orantılı bir ölçüdür. Güzel kalmak istiyorsak formumuza dikkat etmeliyiz. Diyet programlarına uymalıyız. Çok fazla kilo alımı insanların göğüs bölgesinin proporsuyonunu bozmaktadır. Bu nedenle çok kötü ve sarkık göğüsler oluşmaktadır. Kadınalar hemen estetik operasyonlara çok fazla para harcamaktadır. Yaşlılık ve yerçekimi sarkmaya sebep olmaktadır. Göğüsler de çatlak oluşumu gözlenmektedir. Bu çatlaklara çörekotu yağı ve badem yağı iyi gelir. Göğüsler omuzdan kaynaklı da sarkmaktadır. Göğüslerin altından fazla deri alınır. Daha sıkı ve dik göğüsler elde edebilirsiniz. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından temizlik ve bakımına önem vermelisin. Cildin parlak görünümü sağlıklı olduğumuzu gösterir. Sigara stres dengesiz beslenme cildi yorgun gösterir. Cilt bakımında doğru seçim önemlidir. Karbonat dişleri beyazlamaktadır. Dişlerinizin bembeyaz olması güzellik için iyi bir faktördür

Göğüsler zamanla yaş nedeniyle sarkmaktadır. Göğüsleri bazılarının çok küçük durmaktadır. Kadınlar hep dolgun göğüslere sahip olmak isterler. Göğüslerinin hem dolgun hem de dik olması onlşar için güzellik ölçütüdür. Çok büyük olması omuz ağrısına neden olabilir. Bu nedenle göğüsleri küçültürler. Göğüslerinizden ve sarktığından hacminin size verdiği rahatsızlık var ise, göğüsleriniz düz, uzun ve yumuşak ve sallanan bir biçimde ise , göğüs uçlarınız aşağı tarafa doğru bakıyorsa , derinizde gerilme falan var ise , bir de bir göğsünüz diğer göğsünüze göre daha aşağıda ise ameliyat olabilirsiniz. Göğüs büyütme ameliyatı artık çok kolay . Göğüslerinizi ufak çaplı operasyonla büyütebiliriz. Doğal ve daha küçük göğüsler elde edilir. Bu ameliyattan sonra morarma görülmektedir. Zamanla kaybolmaktadır. Göğüs altında açık yaralar oluşmaktadır. Göğüs ucu problemleri oluşmaktadır. İzlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Göğüsleriniz büyüdükçe sarkma çok fazla görülür.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.