Göğüs Küçültme Hakkında

İçerisinde bulunduğumuz zaman içerisinde insanlar genellikle güzel ve alımlı görünmek için birçok operasyonlara başvurmakta kendilerini bu konuda zorunlu görmektedir. Bu sebeple estetik ameliyatlar ve plastik cerrahlar yoğun olarak çalışma göstermektedir. Son dönemlerde en çok rağbet gören estetik ameliyatlar ise burun estetiği ve göğüs estetiğidir. Dış ülkelerden ülkemize giren bu estetik konusu ülkemize girdikten sonra ülkemizde başarılı bir şekilde ivme göstermektedir. Estetik operasyonların ilk olarak ülkemize geldiğinde birçok kişi bu duruma öncelikle ön yargılı olarak estetik ameliyatlardan uzak durulmaktaydı. Estetik ameliyat yaptıran kişilerin sayısında çoğalma olarak kişiler üzerinde bu ön yargı zamanla günümüzde kırılmış durumdadır. Çok fazla insan özellikle bayanlar göğüslerinden şikayetçi olmaktadır. Bu şikayetlerinin nedeni sağlıksal açıdan olmakla birlikte estetik açıdan da önemli kabul edilmektedir. Estetik açıdan kadınlar memelerinin küçük olmasından ya da memelerinin büyük olmasından yakınılmaktadır. Memeleri küçük olan kadınlar silikonlar ve benzeri estetik operasyonlar ile kendisini daha alımlı bir konuma gelirken; memesi büyük olan kadınlar ise memelerinin küçültme yolunu gitmektedir. Memesi büyük olan kadınlarda genellikle, bu büyümenin aşırı kilo ile olduğu kabul edilir durumlar arasında kendisini belli etmektedir. Göğüs küçültme operasyonlarında insanlar, öncelikle aşırı kilolarından kurtularak memelerinin küçülmesini kolaylıkla sağlayabilir. Aynı zamanda bu durum ameliyatlar ile de meme küçültülmesi sağlanmaktadır. Sizde memelerinin büyüklüğünden şikayetçiyseniz ve göğüslerinizi beğenmiyorsanız ,vakit kaybetmeden memelerinizi ameliyat ile istediğiniz boyuta erişmesini kolay bir operasyonla birlikte sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu durum, sizin sağlığınız ve güzelliğiniz için oldukça önemlidir. Göğüs estetiği sayesinde girmiş olduğunuz ortamlarda daha alımlı görünürsünüz. Memelerinizin büyümesini ya da küçülmesini estetik operasyonlar ile gerçekleştirmeniz oldukça kolay bir uygulama sonrası murtlu bir son ile gerçekleşmektedir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.