GÖĞÜS ESTETİĞİNE SON DURUM

GÖĞÜS ESTETİĞİNE SON DURUM İçerisinde bulunduğumuz zaman diliminde birçok insan dış görünüşlerine oldukça büyük önem verir. Bu önemlerinin başında fiziki güzellikler ilk akla gelen özelliklerdendir. Özellikle bayanlar erkeklere göre dış görünüşüne büyük önem vermektedir. Bu durum genellikle bayanlar kuaförlere giderek sorunu çözmektedir. Kuaförlerin dışında bayanlar estetik operasyonlara başvurmaktadır. Estetik ameliyatlar vücutta meydana gelen kalıcı durumlar arasında görülmektedir. Estetik ameliyatlar ile, birçok kişi vücudunda beğenmediği bir yeri operasyonlar ile güzelleştirmek mümkündür. Bazı kadınların göğüslerinde aşırı büyüklük göze çarpmaktadır. Bu sorunların başında ise şişmanlık yani obezite gelmektedir. Aşırı şişman olan kişilerin göğüslerinde de büyüklük meydana gelmektedir. Büyük göğse sahip olan kişiler birçok problemle karşı karşıya kalınmaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşıldığında direk olarak sağlık kurumlarına giderek tedavi olmayı ihmal etmemelisiniz. Başlarda sizi rahatsız etmez , fakat ileride ciddi anlamda problemler ile karşılaşmanız olası bir durumdur. Sağlık merkezlerinde göğsü büyük olan kişilerin ameliyat ile birlikte göğüs estetiği işlemi yapılmaktadır. Göğüs büyümesinin nedenlerini sizlerle paylaşacak olursak başlıca göğüs büyüme nedenlerinde şunu söylemek yerinde bir durum olacaktır: sırt ve boyunda kas gerilmeleri, pozisyonel değişiklik, baş ağrısı, omuz ağrısı, sütyen askıları, omuzlarda meydana gelen çöküklük, kronik göğüs ağrısı, kişisel hijyen gibi problemler göğüs büyümesinin nedenlerindendir. Bu gibi nedenleri kesinlikle hafife almamalısınız. Şişman olan obezite hastalarında ise göğüs büyümesi de meydana gelerek sorun oluşmaktadır. Göğüs estetiğinde önemli olan göğüs estetiğinin amacına ulaşmasıdır. Bu nedenle birçok kadın öncelikle bu deneyimi başarılı bir şekilde uygulamak istemektedir. Günümüzde burun estetiğinden sonra göğüs estetiğine büyük bir ilgi duyulmaktadır. Bu nedenle göğüs estetiği yaptırmak isteyen bayan sayısı her gün artış göstermektedir. Böylelikle istediğiniz göğüslere göğüs estetiği sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.