Cosmelan&Dermamelan

Cosmelan-Dermamelan Leke Tedavisi

Cosmelan-Dermamelan başlı başına bir leke  ve cilt yenileme tedavisidir.  Gebelik sırasında oluşmuş lekelerde, yaşlılık lekelerinde, dış etkenlerden kaynaklı  örneğin güneş lekelerinde tedavi amaçlı uygulanan tek seanslık bir protokolü olan özel içerikli bir maskedir. Cosmelan-Dermamelan, deride bulunan melanin miktarının azalmasına yardımcı olur, leke oluşumuna sebep olan pigmentasyonun baskılanmasında destek olur, ciltte leke oluşumunu tetikleyen mekanizmayı  tedavi   eder. Bu tedaviler tek seansda uygulanması açısından hızlı ve pratiktir. Sonuçları ise beklenilenin çok üstünde seyretmiştir.  Hafif bir soyucu etkisi vardır fakat kimyasal peelingler  TCA lar gibi asitler içermez.  Maskenin uygulanmasından sonraki süreçte kişiye verilen devam ürünleri  de kullanıldığında 4 hafta içerisinde maksimum etkiye ulaşır.  Parlak, lekelerinden arınmış temiz ve taze bir cilde kavuşulur.

Elbette lekenizin tedavi edilmiş olması tekrara oluşmayacağı anlamına gelmez. Unutmayın leke oluşumuna çok duyarlı bir cildiniz var. Öyle ise tedavinizin ardından elde ettiğiniz sonucu nasıl koruyacağınızı birlikte konuşmamız lazım.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.