Burun Estetiği Eğrilikleri

Burun estetiği ameliyatı estetiklerin ilk sırasında olarak son derece önemli bir yer kaplıyor. Mimarisi oldukça fazla değiştirilmek istenen burun ameliyatında kesinlikle doğal görünmek hastalar için oldukça önemlidir. Ameliyat izi belli olmaması ve doğal görünmesi ilk sıradadır. İlk etapta geniş çaplı bir muayeneden geçilmesi gerekmektedir. Elbette muayene her hasta için ayrı ve özel olmalıdır. Muayene sonrasındaki diğer bir aşama ise; bilgisayar ortamında burun tasarlanarak ameliyata alınmasıdır. Burun estetiğinde bir burun güzelliği diye kaide yoktur. Buradaki önemli nokta kişinin kendi yüz şekline göre burun tasarlanmasıdır. İşte o zaman güzel burun ortaya çıkacaktır. Estetik ameliyatı konusunda çok özel bir yeri bulunan burun ameliyatı yeni şekil vermek için yapılmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı olarak kaldırma, indirme, inceltme, burun deliklerinde küçültmeler gibi birçok çeşitli operasyon yapılması mümkündür. Estetik dışında eğer nefes alma zorluğu çekiyorsa hasta muhakkak dikkate alınarak düzeltilmeler yapılması gerekmektedir. Hem güzel bir burun, hem de rahat nefes almak için bir an önce araştırma içerisine girmelisiniz. Estetik ameliyatlarda doğallık her zaman ilk sıralarda olduğu kadar ameliyat izlerinin ortadan kalkması da önemlidir. Muayene sırasında burun iç ve dış olarak tüm bölgeler ele alınabilir. Estetik ameliyatı yaptırmak için elbette gelişim çağını tamamlamış olmak gerekiyor. Çünkü gelişim sürecinde hala sürekli olarak şekil alındığı için eğer bu ameliyat yapılırsa tekrar bozulmalar meydana gelebilir. Bunun için kesinlikle yaş önemli bir faktör arasındadır.

Birde diğer önemli faktör ise; burun estetiği fiyatlarıdır. Çünkü estetik ameliyat fiyatları daima masraflıdır. Acil değil özel bir durum olduğundan dolayı hasta her detayı araştırması gerekiyor. Güzel bir burun ve rahat bir nefes için bir miktar parayı gözden çıkartmalısınız.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.