Skip links
maleficent effect 1

Maleficent Effect

Angelina Jolie halihazırda çekici ve güzel bir kadın. Maleficent filminde bazı yüz detayları abartılı bir plastik makyaj ile ön plana çıkarılmış.

Elmacıklar daha ön planda, Çene kontürü güçlendirilmiş, ağız kenarından kulağa uzanan bir çukur alan, yeterli hacimde dudak…

Peki Neden? Neden Güçlendirilmiş Kenarlar?

Bunlar güzellik algısının bilinç altındaki saklı kodları ile ilgilidir. Güzeli neden güzel algıladığımızın mekanizması ile ilgilidir. İster inanın ister inanmayın birinin güzelliğinden neden etkilendiğinizin bir matematiği vardır.

Şimdiye kadar biz ne yapıyorduk: çene kontürünü güçlendiren jawline dolgular, elmacığı belirgin hale getiren elmacık dolguları, yanak orta alanında hafifçe çukurlaşmayı sağlayan bişektomi (bichat fat pad removal, yani hollywood yanağı), sivri çene ucu için çene dolgusu.

Bu uygulamaları yaparken genelde hastalarımızın beklentileri doğrultusunda ne isteniyor ise o uygulama yapılırdı. Ama genelde kişiler elde etmek istedikleri etkiyi tam olarak nasıl sağlayacağını kestiremez.

İşte Maleficent bunu yaptı. Tüm duyguları aynı anda tetikledi. Ve kombinasyon tamamlamazsanız hep bir şeylerin eksik kalacağını ispat etti.

Özetle Maleficent Effect şimdiye kadar daha dinamik ve seksi bir yüz için yaptığımız tüm işlemleri tek bir çatı altına topluyor. Güzelliğin ve çekiciliğin bilinç altı kodlarını sizin için çözüyoruz.

Hollywood yanağı yani bişektomi için daha fazla bilgi için lütfen tıklayın: https://www.ozanbalik.com/hollywood-yanagi-bisektomi/

Leave a comment