Revlite

Q-Switch Nd-Yag Lazer ve PhotoAcoustic teknoloji Puls (PTP) teknolojiyi birleştiren Revlite farklı bir başlık ve doz protokolü çok çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Skin Toning amacı ile deri altında kollajen ve elastin yapımını tetikleyebilmektedir. Derimizi bir kumaş gibi düşündüğümüzde kollajenin kumaş kalınlığına, elastinin ise deri elastikiyetine katkısı vardır. Halihazırda ciltte parlaklık ve canlılık ta kazandırmasını da eklediğimizde Revlite’a özgü Skin Toning gerçekleşmiş olur.

Dövme silme amacıyla Revlite Q Switch Nd Yag lazer sistemi kullanılabilmektedir. Seans süresi ve başarısı tamamen boyanın rengi ve derinliği ile ilgilidir. Net bir bilgi verilebilmesi için dövmenizin görülerek değerlendirilmesi gerekmektedir.

Sellas Evo Erbium-Glass Fraksiyonel Lazer

Derimizi oluşturan katmanlardan en üstteki epidermis olup, epidermisin alt katmanı bazal tabakadır. Bu tabaka epidermisin yenilenmesinde önemlidir. Er-Glass fraksiyonel lazere ait ışınlar deride diklemesine mikro delikler açarak yenilenmesi yönünde bir uyarı oluşturur. Bu uyarı doğrultusunda mikro yanık alanlar kasılarak yeni kollajen üretimini sağlar. Kollajen miktarında artış ise derinin yenilendiğini, gözeneklerinin sıkılaştığı anlamına gelir. Yara izleri, cilt kırışıklıkları, çatlaklar da belli bir ölçüde bu deri yenilenmesinden fayda görürler.
Kliniğimizde Er-Glass lazeri kırışıklık, çizilenmeler, ameliyat izleri, skar dokuları, akne izleri, çatlaklar ve deri tonlaması gibi amaçlarla kullanılmaktadır.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Messenger

Doktora Sor

WhatsApp

Şimdi Ara