VASER® Liposuction ile Yağ Aldırma

Vücudumuzdaki yağlar enerji deposudur, zor günler için, hastalık zamanlarında, aşırı eforda o depoları kullanırız. Vücudumuz için amortisör gibidir. Tüm darbelerin şiddetini azaltır. Eklem ve tendonlar için çalışma güvenliğidir.

Ama fazlası sağlık açısından ciddi problemdir. Estetik açıdan ise felaket. Bu yağları vücuttan uzaklaştırma yöntemleri üzerine konuşmadan önce yağların bulunduğu ortamdan da söz etmek lazım. Şöyle ki, yağlar tüm vücudumuzda derimiz ile kaslarımızın arasında yer alır. Ve kaslarımızdan yukarı doğru dik şekilde derimize kadar gittikçe incelen kan damarları ve sinirler vardır. Öyle ki bu uzaktan baktığımız başak tarlaları gibidir. Bu kan damarı ve sinirler sadece deriyi değil etrafındaki dokuları da besler. Yağ dokularımız buna dahildir.

VASER® Liposuction işlemi nasıl gerçekleşir?

Önce incecik bir ultrasonik dalga yayan probunuz yağların arasında gezdiriliyor. Uçunda herhangi bir kesici kısım yoktur. Ses dalgaları yolu açtıkça ilerler. Bu aşama bittiğinde o 3-4 mm lik keşiden yağlar erimiş olarak kendiliğinden zaten akar. Ek olarak ince pipet gibi bir kanül ile (Vent X kanül) girilerek erimiş yağlar emilerek çıkarılır.

VASER Liposuction Cihazı Cildi Nasıl Sıkılaştırıyor?

VASER Liposuction’ın V modu ile deri altında ultrasonik probun dolaştırılması ile deride ısınma da sağlanır ki bu cildin sıkılaşmasını arttırır, sarkma olasılığını azaltır. Damarlar zarar görmeyeceği için kanama ve morarama son derece azdır. Sinirler hasar görmeyeceği için de kısa dönemde ağrı, ileri dönemde uyuşukluk son derece az olacak ya da hiç olmayacaktır.VASER® Liposuction fiyatları için lütfen formu doldurunuz. | Ozan BALIK 2019 İstanbul

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Messenger

Doktora Sor

WhatsApp

Şimdi Ara