Skip links
hi def hakkinda merak ettikleriniz 1

Hi-Def Hakkında Merak Ettikleriniz

High Definition Nedir

Sosyal çevrelerde bakımlı ve çekici erkeğin tanımı her geçen gün değişmesine rağmen vücut hatlarının belirgin olduğu, kas gölgelerinin seçilebildiği fit vücutlar hemen her zaman revaçta olmuştur.

Gençliğin erken safhalarında düzenli spor alışkanlığı kazanmış ve buna ileri yaşlarda da devam edebildiyseniz sorun yok. Ama genellikle erkeklerde kendi vücut algılarını olgunluk dönemlerinde fark etmeye ve önemsemeye başlamaktadır. Böyle bir durumda geç olsun güç olmasın demek isterdik ama durum pek öyle olmuyor doğrusu. Otuz yaş sonrası sanki hayatımızı tam yoluna koydum biraz da kendimle ilgileneyim demeye başladığımızda metabolizmanızın size muhalefet olmaya başladığını görürsünüz.

Erken gençlik yıllarında ne yeseniz metabolizmanız onu yakar durumda iken otuzlu yaşların başında yağlanma kapasitenizin arttığını görürsünüz. Her ne kadar vakit bulup disiplinli spor yapsanız da bazı bölgelerde yağdan kurtulmak mümkün olmaz. Yağlarınızı azaltsanız bile anatomik çizimlerde gördüğünüz kas siluetlerini bedeninizde oluşturmak neredeyse imkansızdır. Bunun üzerine çeşitli hormon ve protein takviyelerine ihtiyaç duyarsınız ki ne ölçüde sağlıklı olduğu tartışılır ürünlerdir bunlar. Hormon dengenizi ve sperm kalitenizi olumsuz etkileyebilmektedir. Görüntüde şahane ama cinsel aktivitede yetersiz tipler duymuşsunuzdur, işte bu takviye ürünlerin eseridir bu.

VASER ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin eritildiği bir liposuction cihazıdır. Temel olarak bu cihazı yağ alma amacı ile rutin kullanılmaktadır. Artistik anatomide çok iyi bilinen six pack görüntüsü, adonis kasları, pektoral gölgelenmeler, biseps yada deltoid kasını güçlendirme ve daha birçok ayrıntı planlanıp yağ dokunuz üzerinde şekillendirme ile elde edilebilmektedir.

Elbette her vaka bu işleme uygun değildir. High Definition için ne kadar uygun olup olmadığınız konusu kısa bir muayene ile belirlenebilir.

Vücut şekillendirme ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ozanbalik.com/vucut-sekillendirme-estetigi/

Leave a comment