Değişmeden Yüz Gençleştirme

Değişmeden Yüz Gençleştirme

Hastalarımın en büyük korkusu yüz estetiği ameliyatlarından sonra başka biri gibi görünmektir. Oysa bu ameliyatların amacı sizi başka birine çevirmek değil yüzünüzü zamanın acımasız izlerinden arındırıp, sizi geçmişteki size benzetme arzusudur.

Üst göz kapağındaki katlantı en son ne zaman orada değildi? göz farınızı en son ne zaman rahatça sürdünüz? Yada aşağı sarkmış olan elmacıklarınız en son ne zaman olması gereken yükseklikte güneş gibi ışıldıyordu? Teniniz en son ne zaman gençliğin östrojen yüklü nemini taşıyordu? Sizi şimdiden alıp elimizden geldiği ölçüde o günlere yaklaştırırsam; siz olmaktan çıkar mısınız gerçekten?

İster yüz germe, ister kaş kaldırma yada boyun germe yapalım, yaptığımız tek şey yüzünüzden zamanın çizgilerini silmektir. Yerçekimi yanaklarınıza gıdınıza asılıp aşağı çekiyor ise biz onu yukarı kaldıracağız. Yanaklarınız çenenizin kenarında birikiyor ise onu kulak arkasına çekeceğiz. Göz kapaklarınız sarkmış ise fazlasını alacağız. Cildiniz yıprandıysa fraksiyonel lazerle, radyofrekans ile, Q-switch Nd-Yag lazer tedavileri ile, peeling ile, mezoterapi ile, PRP ile canlandırıp ışıldamasını sağlayacağız. Bu sıkıntılarınız geçmişte yoktu değil mi? Peki şimdi bu sorunları çözdüğümüzde değişmiş mi olursunuz 🙂

Özetle yüz estetiğinde amacımız sizi başka birine çevirmek değil, olabildiğince eski sizi bulup günümüze getirmektir. Siz bunu bir çeşit zaman makinası gibi düşünebilirsiniz.  Kendinize karşı yabancılaşmayacaksınız.

Elbette geçmişiniz hatırlayamayacağınız kadar uzakta kaldı ise o başka 🙂

 Op.Dr.Ozan Balık

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.