Skip links
askinizi ilan ederken yaglardan kurtulun 1

Aşkınızı İlan Ederken Yağlardan Kurtulun

Birçok filmde görmüşsünüzdür; karlı dağların yamacında çığlık atan birisi ve hareketlenerek kaymaya başlayan karlar. Karlar kaydıkça büyür çığa dönüşür. Düşünsenize yanı başınızda aşkınızı ilan ederken arkanızda çığ düşüyor Tamam, tamam fizik kurallarını sempatik göstermeye çalışıyorum. Ses dalgasının kinetik bir gücü vardır. Bunu bir çeşit itki gibi düşünebilirsiniz. Ve bu ses dalgası yeterince hareket edecek mesafe de bulursa rezonansa girer, kendi enerjisini katlar ve güçlenir. Tamam şimdi sizin asıl merak ettiğiniz yere geliyoruz. İşte Bu ses dalgaları, dev kar yumaklarını yerinden sökebildiği gibi aşırı birikmiş yağlarınıza da benzer muameleyi yapabilir. Bu şahane teknolojinin adı: VASER!

VASER de kullanılan ses dalgası ultrasonik düzeyde olduğu için duyamazsınız ve ses sizi korkutacak boyutlara çıkmaz. Çıksaydı bile siz anestezi altında uyuyor olacağınız için duymazdınız. Şaka şaka:)

VASER teknolojisi 1980′ lerden buyana bilinen, kullanılan ve her geçen 10 yılda gittikçe geliştirilen bir sistemdir. 2.9 ve 3.7 mm çaplı prob denilen çubukların ucundan yayılan ultrasonik dalgalar özellikle yağ dokunuzu seçerek titretiyor. Yağ o kadar titriyor ki sonunda olduğu yerde bağları kopuyor ve sıvılaşıyor. Sonra başka bir pipet gibi düşünebileceğimiz çubuklarla o erimiş yağları vücudunuzdan kolaylıkla çekiyoruz. VASER ile liposuction (yada VASER ile sıkça anıldığı şekli ile liposelection) yeni bir boyut kazanmış oluyor. VASER ile liposuction artık daha az ağrılı, daha az morluk yapan ve deri gevşekliği daha az olan bir durun oluyor. Neden daha az ağrı: çünkü özellikle yağları hedeflediği için sinirler daha az hasar görür. Hatırlayın çığda sadece kar kayıyor, kayalar değil  Neden daha az morluk: yağları seçtiği için damarlar daha az hasar görür. Neden daha az sarkma: çünkü ultrasonik ses dalgaları derinizi alttan ısıtarak bir çeşit kontrollü yanık oluşturur ki bu da kollajen sentezi ve dolayısı ile deri sıkılaşma oranını arttırıyor.

Özetle VASER Liposuction yöntemi ile güvenli bir şekilde aşkınızı ilan edebilirsiniz… Pardon, yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı, linki burada: https://www.ozanbalik.com/vucut-sekillendirme-estetigi/

Leave a comment