saç ekimi

İstanbul Türkiye’de En İyi Saç Ekim Kliniği Olma Hedefindeyiz

            Çok az estetik konu bir erkeğin gündemine oturur ve tüm yaşamını sosyal durumunu değiştirebilir. Saç ekimi ise bu estetik girişimler listesinin başında gelmektedir. Ve biz Bravo Hair Kliniği olarak 2022 büyüme hedefimize sadece İstanbul’un değil Avrupa’nın da en iyi saç ekim kliniği olma hedefini koyduk. Peki bizim vizyonumuza en iyi saç ekim kliniği ne anlama geliyor biraz bundan söz edelim. Çünkü bizi ziyaret ettiğinizde bulacağınız budur.

En İyi Saç Ekim Kliniği Olmak Tecrübe Gerektirir

            Bir saç greftinin doğasını anlayıp onu bozmadan saçsız alanlara taşıyıp büyütmeyi öğrenmek bu işin başlangıcıdır. Bunu öğrendiniz diyelim. Bir saç ekiminde bu öğretiyi belki de 5000 defa yapacaksınız çünkü her 5000 greftde aynı özeni ve ilgiyi hak etmektedir. Ve inanın saç ekiminde doğruları bilmek yetmez, bu doğruları yüksek konsantrasyon ve özenle 5000 defa tekrar edebilmeniz gerekir. İşte İstanbul’un en iyi saç kliniği olma hedefiniz olduğunda bu beceriyi ortaya koyabilmeniz gerekmektedir.

En İyi Saç Ekim Kliniği Olmak En İyi Saç Ekim Tekniğini Gerektirir

            Saç ekimi de diğer tüm tıp konuları gibi sürekli olarak kendini güncelleyen ve geliştiren bir alandır. Günümüzde en iyi saç ekim yöntemleri olarak DHI Hair Transplantation ve Sapphire Percutan Blade Hair Transplantation zirvededir. Bravo Hair klinik olarak bu en başarılı saç ekim yöntemleri konusunda son derece deneyimli bir ekibiz.

En İyi Saç Ekim Kliniği Olmak Bilimsel Olmayı Gerektirir

            2002 Yılından bu yana İstanbul’da Estetik Plastik Cerrahi ve Saç Ekimi konuların da çalışmakta olan Dr. Ozan Balık uyarıyor. Genellikle saç ekimi minör bir girişim olarak ele alınmaktadır. Bu yanlıştır. Saç ekimi genel anestezi gerektirmese bile bir cerrahi işlemdir. Ve mutlaka ekibin içerisinde bir cerrah olmalıdır. Maalesef özellikle saç ekimi suiistimal edilmektedir. Lütfen bana ve gideceğiniz herhangi bir kliniğe doktor olduğunu düşündüğünüz kişiye diplomasını sorunuz. Yılların eğitimi ve emeği olan diplomalarımı ve sertifikalarımı size göstermekten büyük zevk duyacağım. Bunları görmek hem sizin hakkınız hem de sağlığınızı emanet etmeden önce hakkınızdır.

En İyi Saç Ekim Kliniği Olmak Uygun Bir Fiyat/Fayda Oranı Gerektirir

            Her kaliteli işlem gibi saç ekiminde de bir fiyat/fayda oranı vardır ki biz buna bir de fiyat/kalite oranı ekliyoruz. Fayda ve kaliteyi daha işlemin başında klinikteki süreçlerden başlayıp, saçlarınızın tam olarak çıkıp olgunlaştığı birinci yıla kadar takip ediyoruz. En iyi saç ekim kliniği olma iddiası bunu gerektirir.

İstanbul’da En İyi Saç Ekim Kliniği Olmak İstanbul’a Yakışmayı Gerektirir

            Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan (bize göre en güzeli) siz saçlarınızı ektirirken turistik açıdan da çok avantajlı olacaktır. Aynı şekilde İstanbul’daki bu deneyiminizin bir parçası olarak uluslararası Sağlık Turizmi Sertifikasına sahip  butik kliniğimizde kendinizi özel hissedeceğiniz,  bir saç ekimi deneyimi yaşayacaksınız.

Çok daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin… https://www.bravohairclinic.com/

            Çünkü siz “En İyi” yi hak ediyorsunuz.