Silhouette Soft (Gençlik İpi) özellikle orta yüz kısmında oluşan doku sarkmalarına karşı ameliyatsız çözümler arasında bulunmaktadır. Silhouette Soft üzerindeki koni şeklindeki tutamaçlar sayesinde ip geçtiği yol boyunca 6-10 adet noktaya kanca atarak dokuyu birçok noktada asar. Silhouette Soft yaşlanma belirtilerini görünür şekilde ortadan kaldırdığı gibi yüzünüze enerjik ve diri bir görüntü katar. Bileşenleri doğal ve tamamen emilebilirdir.

Silhouette Soft™ (Gençlik İpi) tedavisi ile yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz, yanaklarınız daha hacimli görünebilir ve kaşlarınız doğal bir biçimde kaldırılabilir. Özellikle orta yüz boyun ve kaşlarda sonuçlar oldukça tatmin edicidir. Ortalama 18 ay sonra yüz ovaliniz hiçbir doku kaybı ya da tahribatı olmadan yeniden eski haline döner.
Silhouette Soft (Gençlik İpi) bileşenleri natürel ve tamamen emilebilirdir. Silhouette Soft ’da kullanılan bu materyaller sertifikalıdır ve yıllardır cerrahide kullanılmaktadır. Alerji testlerinden geçmiş ve hiçbir reaksiyona rastlanmamıştır.

Sevgiyle genç kalın 🙂