vaser liposuction ile yağ aldırma

VASER® Liposuction ile Yağ Aldırma

VASER® Liposuction ile Yağ Aldırma

Vücudumuzdaki yağlar enerji deposudur, zor günler için, hastalık zamanlarında, aşırı eforda o depoları kullanırız. Vücudumuz için amortisör gibidir. Tüm darbelerin şiddetini azaltır. Eklem ve tendonlar için çalışma güvenliğidir.

Ama fazlası sağlık açısından ciddi problemdir. Estetik açıdan ise felaket. Bu yağları vücuttan uzaklaştırma yöntemleri üzerine konuşmadan önce yağların bulunduğu ortamdan da söz etmek lazım. Şöyle ki, yağlar tüm vücudumuzda derimiz ile kaslarımızın arasında yer alır. Ve kaslarımızdan yukarı doğru dik şekilde derimize kadar gittikçe incelen kan damarları ve sinirler vardır. Öyle ki bu uzaktan baktığımız başak tarlaları gibidir. Bu kan damarı ve sinirler sadece deriyi değil etrafındaki dokuları da besler. Yağ dokularımız buna dahildir.

Neden VASER Liposuction Kullanıyorum?

Klasik liposuction(Yağ Aldırma) yaparken kanüllerin ucundaki rende tarzı bıçaklar bu sinir ve damarları koparmadan yağları alması mümkün değildir. İşte bu yüzden de deri altı kanama, takibinde aşırı morluklar, ameliyat sonrası aşırı ağrı ve geçmeyen deri uyuşuklukları bundandır. Bunlar klasik bilgi olarak da doğrudur, pratik olarak ta. VASER ile tanışana kadar çok uzun süre klasik liposuction(Yağ Aldırma) yaptım, sonuçlarımız yine iyiydi ama morluklar ve ağrılar konusunda, geçmeyen uyuşukluklar konusunda hep sıkıntı çektik. Bu sorunlar klasik liposuction(Yağ Aldırma) için normaldir.

VASER® Liposuction ile Çok Ağrım Olacak mı?

Günümüzde VASER liposuction uygulamaları ile bu sorunlar büyük ölçüde aşılmıştır. Şöyle gerçekleşiyor olay. Önce incecik bir ultrasonik dalga yayan probunuz yağların arasında gezdiriliyor. Uçunda herhangi bir kesici kısım yoktur. Ses dalgaları yolu açtıkça ilerler. Bu aşama bittiğinde o 3-4 mm lik keşiden yağlar erimiş olarak kendiliğinden zaten akar. Ek olarak ince pipet gibi bir kanül ile (Vent X kanül) girilerek erimiş yağlar emilerek çıkarılır. Ayrıca

VASER Liposuction Cihazı Cildi Nasıl Sıkılaştırıyor?

VASER Liposuction’ın V modu ile deri altında ultrasonik probun dolaştırılması ile deride ısınma da sağlanır ki bu cildin sıkılaşmasını arttırır, sarkma olasılığını azaltır. Damarlar zarar görmeyeceği için kanama ve morarama son derece azdır. Sinirler hasar görmeyeceği için de kısa dönemde ağrı, ileri dönemde uyuşukluk son derece az olacak yada hiç olmayacaktır.

Tüm bu avantajlarından dolayı günümüzde liposuction (Yağ Aldırma) için VASER ‘i öneriyor ve kullanıyorum.

VASER® Liposuction fiyatları için lütfen formu doldurunuz. | Ozan BALIK 2016 – 2017 İstanbul

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.