Vaser Hi-Def

Sosyal çevrelerde bakımlı ve çekici erkeğin tanımı her geçen gün değişmesine rağmen vücut hatlarının belirgin olduğu, kas gölgelerinin seçilebildiği fit vücutlar hemen her zaman revaçta olmuştur.

Gençliğin erken safhalarında düzenli spor alışkanlığı kazanmış ve buna ileri yaşlarda da devam edebildiyseniz sorun yok. Ama genellikle erkeklerde kendi vücut algılarını olgunluk dönemlerinde fark etmeye ve önemsemeye başlamaktadır. Böyle bir durumda geç olsun güç olmasın demek isterdik ama durum pek  öyle olmuyor doğrusu. Otuz yaş sonrası sanki hayatımızı tam yoluna koydum biraz da kendimle ilgileneyim demeye başladığımızda metabolizmanızın size muhalefet olmaya başladığını görürsünüz. Erken gençlik yıllarında ne yeseniz metabolizmanız onu yakar durumda iken otuzlu yaşların başında yağlanma kapasitenizin arttığını görürsünüz. Her ne kadar vakit bulup disiplinli spor yapsanız da bazı bölgelerde yağdan kurtulmak mümkün olmaz. Yağlarınızı azaltsanız bile anatomik çizimlerde gördüğünüz kas siluetlerini bedeninizde oluşturmak neredeyse imkansızdır. Bunun üzerine çeşitli hormon ve protein takviyelerine ihtiyaç duyarsınız ki ne ölçüde sağlıklı olduğu tartışılır ürünlerdir bunlar.  Hormon dengenizi ve sperm kalitenizi olumsuz etkileyebilmektedir. Görüntüde şahane ama cinsel aktivitede yetersiz tipler duymuşsunuzdur, işte bu takviye ürünlerin eseridir bu.

Çalışıyorsunuz, çok yoğun bir spor programı için zamanınız yok, doping nitelikli ürünler kullanmak istemiyorsunuz ve artık görünümünüz için birşeyler yapmak istiyorsunuz. Öyle ise buyurun VASER ile Hi-Def Lipoplasti uygulamasına. VASER ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin eritildiği bir liposuction cihazıdır. Temel olarak bu cihazı yağ alma amacı ile rutin kullanmaktayız. Bu cihaz aynı zamanda deriyi alttan ısıtarak sıkılaşmasını sağladığı için elimizde güçlü bir resim fırçası var. İşte bu fırça ile sizi yeniden resmedebiliriz. Artistik anatomide çok iyi bilinen six pack görüntüsü, adonis kasları, pektoral gölgelenmeler, biseps yada deltoid kasını güçlendirme ve daha birçok ayrıntı planlanıp yağ dokunuz üzerinde şekillendirme ile elde edilebilir.

Elbette her vaka bu işleme uygun değildir.  Sonuçta bu görüntüyü yağ dokuyu şekillendirerek yaptığımız için dokunan kişilerin bile bunun gerçek kas olmadığını anlamaması gerekir.

Yaşam sadece tek kullanımlık bir hediyedir, size keyif verecek olan ne ise onu arzulayın. High Definition için ne kadar uygun olup olmadığınız konusunu kısa bir muayene ile belirleyebiliriz.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.