Blog

vaser hi def

Vaser Hi-Def Liposelection

Sosyal çevrelerde bakımlı ve çekici erkeğin tanımı her geçen gün değişmesine rağmen vücut hatlarının belirgin olduğu, kas gölgelerinin seçilebildiği fit vücutlar hemen her zaman revaçta olmuştur.

Gençliğin erken safhalarında düzenli spor alışkanlığı kazanmış ve buna ileri yaşlarda da devam edebildiyseniz sorun yok. Ama genellikle erkeklerde kendi vücut algılarını olgunluk dönemlerinde fark etmeye ve önemsemeye başlamaktadır. Böyle bir durumda geç olsun güç olmasın demek isterdik ama durum pek  öyle olmuyor doğrusu. Otuz yaş sonrası sanki hayatımızı tam yoluna koydum biraz da kendimle ilgileneyim demeye başladığımızda metabolizmanızın size muhalefet olmaya başladığını görürsünüz. Erken gençlik yıllarında ne yeseniz metabolizmanız onu yakar durumda iken otuzlu yaşların başında yağlanma kapasitenizin arttığını görürsünüz. Her ne kadar vakit bulup disiplinli spor yapsanız da bazı bölgelerde yağdan kurtulmak mümkün olmaz. Yağlarınızı azaltsanız bile anatomik çizimlerde gördüğünüz kas siluetlerini bedeninizde oluşturmak neredeyse imkansızdır. Bunun üzerine çeşitli hormon ve protein takviyelerine ihtiyaç duyarsınız ki ne ölçüde sağlıklı olduğu tartışılır ürünlerdir bunlar.  Hormon dengenizi ve sperm kalitenizi olumsuz etkileyebilmektedir. Görüntüde şahane ama cinsel aktivitede yetersiz tipler duymuşsunuzdur, işte bu takviye ürünlerin eseridir bu.

Çalışıyorsunuz, çok yoğun bir spor programı için zamanınız yok, doping nitelikli ürünler kullanmak istemiyorsunuz ve artık görünümünüz için birşeyler yapmak istiyorsunuz. Öyle ise buyurun VASER ile Hi-Def Lipoplasti uygulamasına. VASER ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerinin eritildiği bir liposuction cihazıdır. Temel olarak bu cihazı yağ alma amacı ile rutin kullanmaktayız. Bu cihaz aynı zamanda deriyi alttan ısıtarak sıkılaşmasını sağladığı için elimizde güçlü bir resim fırçası var. İşte bu fırça ile sizi yeniden resmedebiliriz. Artistik anatomide çok iyi bilinen six pack görüntüsü, adonis kasları, pektoral gölgelenmeler, biseps yada deltoid kasını güçlendirme ve daha birçok ayrıntı planlanıp yağ dokunuz üzerinde şekillendirme ile elde edilebilir.

Elbette her vaka bu işleme uygun değildir.  Sonuçta bu görüntüyü yağ dokuyu şekillendirerek yaptığımız için dokunan kişilerin bile bunun gerçek kas olmadığını anlamaması gerekir.

Yaşam sadece tek kullanımlık bir hediyedir, size keyif verecek olan ne ise onu arzulayın. High Definition için ne kadar uygun olup olmadığınız konusunu kısa bir muayene ile belirleyebiliriz.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Op. Dr. Ozan Balık Klinik

 • Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL
 • +90 532 609 08 73
 • info@ozanbalik.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi- Cuma
  09:30 – 19:00
 • Cumartesi
  10:00 - 19:30
 • Pazar
  Kapalı

E-Bülten

WhatsApp
burun estetigi fiyatlari