Meme Küçültme Operasyonu

Güzelliğin şartları kişiye göre değişse de genel hatları itibariyle seksi bir vücut ve bakılası bir yüzden oluşmaktadır. Güzellik kavramının içine istediğiniz herhangi bir kadın vücudu bölgesini koyabilirsiniz. Kimisine göre kaşlar, kimisine göre dudaklar, kimisine göre kalçalar ve kimisine göre de memeler güzelliği artıran veya azaltan bölgeler olarak algılanmaktadır.
Güzelliğin şartları, tüm bu özelliklerin yanında vücudun geri kalan bölgelerinin de içinde yer aldığı bütün olarak da ele alınabilir. Her haliyle güzel denilen kadınların toplum içinde çok az olduğunu belirtmek gerekir. Küçük ve seksi bir burun bile güzel görünmeye çok fazla katkı sağlayabilir. Fıkka tabir edilen burun şekline sahip olmak isteyen bayanların burun estetiği yaptırarak bu arzularına kavuşmaları mümkündür. Güzellik anlamında kadında bakılacak çok fazla yer vardır. Bakış açısına bağlı olarak güzel olup olmadığına karar verilecek kadın sayısı çok az sayıdadır. Bakış açısının en güzel örneğini veren Aşık Veysel “güzelliğin on para etmez, bendeki bu aşk olmasa” diyerek güzellik kavramına bakış açısının katkılarını irdelemiştir. Güzelliği tanımlayacak çok fazla bölge ve deyim bulunmakla birlikte erkeklerin kadında ilk baktıkları bölgelere dikkat çekildiğinde gerçek anlamda güzellik tanımı kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Erkekler kadınlarda ilk olarak memelere bakmaktadır. Yapılan araştırmalar da bu gerçeği ortaya çıkartan sonuçlar vermiştir. Kadınların bu tür araştırma sonuçlarına göre davranmalarını öğütleyecek olursak güzelliğin en önemli şartı güzel göğüslerden geçmekte olduğunu belirtmek gerekir.
Güzelliğin şartları arasında bulunan güzel ve dik göğüslere sahip olmak isteyen bayanların meme büyütme ameliyatı olarak güzelliklerine güzellik katmaları mümkündür. Her haliyle güzel görünmek isteyen kadınlar ise estetik biliminin kadınlara sunduğu nimetlerden faydalanmaları gerekecektir. Güzelliğin şartları kişiye göre farklılık gösterse de asıl olan güzel göründüğünü hissetmektir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.