Meme Estetiği ve Göğüs Estetiği

Meme estetiği, bayanların göğüslerinin büyümesini, dikleşmesini, toparlanmasını, veya küçülmesini sağlayan estetik ameliyatlardır. Son yıllarda erkekler için de meme küçültme ameliyatları uygulanmaktadır. Meme estetiği bu konuda rahatsızlık yaşayan birçok bayanın kurtarıcısı olmaktadır. Bu estetik operasyonlar genel anestezi altında yapılmakta olup, yaklaşık olarak 1,5 ile 2,5 saat arasında sürmektedir.

Estetik ameliyatlar alanında en yaygın olanlar göğüs büyütme ameliyatlarıdır. Göğüslerinin normalin altında şekilde küçükse, veya küçük olmasa da daha büyük göğüslere sahip olmak istiyorsanız, bu etkisi büyük operasyonlardan yararlanabilirsiniz. Özetle bu ameliyatları, göğüslerin dolgunluğunu etkili şekilde artırmak, genel vücut görüntüsünün daha dengeli ve dişi görünmesini sağlamak, kadın olarak kendinize güvenin artmasını sağlamak amacıyla yaptırabilirsiniz. Eğer göğüslerinizin hem küçük, hem de sarkıksa, bu durumda, göğüs toparlama işlemlerinin de bir arada yapılması gerekmektedir.

Meme büyütme ameliyatlarına, fiziksel olarak bir sorunu olmayan bayanlar, gelişme çağını tamamlamış ve 20 yaşının üzerine çıkmış iseniz, göğüslerinizin şekli konusunda ciddi sıkıntılarınız varsa yaptırabilirsiniz. Bu kararın alınması kişisel olmalıdır. Bu nedenle, tek başınıza kendinizi dinleyerek ameliyat kararı almalısınız. Ameliyatlarda kullanılan silikon veya su malzemesi sağlığa uygun ve kullanışlıdır. Bu malzemeleri vücudun kabul etmesi sorunu da yaşanmamakladır. Her iki malzeme de çok elastik olduğundan göğüs yapınıza hemen uyum sağlayacaktır. Zaten malzemeler dünya çapında birçok ameliyat kapsamında ve diğer tıp dallarından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Ameliyat sonrasında, hekiminizin tavsiyelerine birebir şekilde uymalısınız. Bu sayede, ameliyatın etkilerini en sağlıklı şekilde atlatabilirsiniz. Operasyonlar sonrasında, en geç bir yıl içinde izler kaybolmaktadır. Yeni göğüsleriniz ile kendinize son derece güvenli şekilde yaşamanız ve kadın olmanın tadını çıkarmanız mümkün olacaktır. Mutlaka inceleyin.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.