Güzel Bir Burun Estetiği

Burun estetiği yüzde daima değiştirilmesi çok talep edilen bölgelerden birisidir. Bunun sebebi yüzün tüm estetiğini burun meydana getirmektedir. Genelliklede bayanlar büyük ve köprülü burunları sevmediği için kesinlikle burun ameliyatı olmayı tercih ederler. Burada dikkat edilecek en önemli nokta burunda doğal görünmesidir. Ameliyat olduğu belli olmaması gerekiyor. Ayrıca her kişinin yüz ifadesine göre doğal duran bir burun çizilmesi şarttır. Başkasının burun şekli kesinlikle sizin yüzünüze gitmeyecektir. Her insanın yüz tipi farklığı olduğu için tasarımı da ayrı olmalıdır. Bu yüzden ilk olarak doktorunuz sizi muayeneye alması gerekiyor. Geniş  bir şekilde muayene ardından tasarım gerçekleşir. Hemen arkasından ise; hasta hazırlanarak ameliyat gerçekleşmelidir. Muayene sırasında burnun hem iç, hem dış kısmı olarak ele alınmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı olmadan önce hastanın gelişim çağını tamamlamış olmasını öğrenmek gerekmektedir. Gelişim çağında olan birine estetik kesinlikle önerilmez. Bu detayları doktorunuz muayene yaparken güzel bir şekilde anlatmaktadır. Burun ameliyatında kırıkları düzeltme, rahat nefes almanızı sağlama şeklinde çeşitli operasyonlar yapılır. Bunun dışında burunu kaldırma, indirme, asimetrik görüntüyü düzeltme, küçültme gibi çeşitli detaylar vardır. Ameliyat sonrasında hastanın en güzel şekilde dinlenmesi ve ani hareketlerden daima kaçması gerekmektedir. Hasta dinlenerek atlatmalı ki; daha sonrasında çok büyük sorunlar çıkmamalıdır. Birde estetik ameliyatları fiyat açısından biraz yüksektir.

Burun estetiği ve burun estetiği fiyatları konusunda doktorunuza detayları en ince ayrıntısına sorarak hareket etmeniz gerekiyor. Bu şekilde daha da aydınlanacak ve aklınızdaki her türlü sorulara cevap alacaksınız. Burun ameliyatı sonrasında hastanın en çok istediği doğal görünümdür. Ameliyat olduğu belli edilmemesi gerekiyor. Bu yüzden hastanın doktora sorduğu ilk soruların başında doğal görünüm gelmektedir. Fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun sonunda iyi bir görünüme kavuşmak vardır.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.