GÖĞÜS ESTETİĞİNİN SİZE KAZANDIRDIKLARI NELERDİR ?

GÖĞÜS ESTETİĞİNİN SİZE KAZANDIRDIKLARI NELERDİR ? Göğüsler kadınlar için vazgeçilmez kısımlarıdır. Bu nedenle bayanlar partnerlerine güzel ve alımlı görünmek istemektedir. Bu nedenle göğüs estetiği günümüzde oldukça yaygın olarak uygulanan estetik çeşitlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Göğüs estetiğinde önemli olan kadınların memnuniyetinin sağlanmasıdır. Göğüs estetiğinde uygulanan birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler genellikle, göğüs büyütmek, göğüs küçültmek ve göğüs dikleştirmektir. Göğüs büyütmek isteyen kişiler, genellikle zayıf olan bayanlar ve kilo almak isteyip de alamayan kişilerde sık bir şekilde uygulanan yöntemlerden biridir. Hamilelik sonrası bayanların göğüslerinde sönmeler meydana gelmektedir. Bu durum memelerinde sarkmalar şeklinde de karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir sonuç ile karşılaşan kadınlar plastik cerraha başvurarak göğüs estetiği yaptırmak istemektedir. Uzman hekim ise, bu durumu öncelikle kadının vücuttaki kitle indekslerine baktıktan sonra operasyona başlamaktadır. Göğüs estetiğinde birçok kadın kararsız kalmaktadır. Bazı başarılı geçmeyen operasyonları göz önüne almaktadır. Ancak bu operasyonların bir çoğu sağlık merkezleri dışarısında yapıldığından dolayı başarısız olmaktadır. Göğüs estetiğinde mutlak düşünce ilk olarak sağlık merkezleri olmalıdır. Aşırı kiloya sahip olan bayanlarda normalden büyük göğüsler oluşmaktadır. Bu aşırı kiloya sahip olan kadınlar göğüs estetiği ile, memelerinin küçülmesini uzman hekimlerden talep etmektedir. Ancak aşırı kiloya sahip olduğundan dolayı göğüs küçültme pek de işe yaramamakta ve vücudun estetik görünümünü daha da bozmaktadır. Bu nedenle aşırı kiloya sahip olan kadınların öncelikle, bu aşırı kilolarından kurtulmaları gerekmektedir. Bu durum spora ile sağlanabilir. Spor yaparak, aşırı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aşırı kiloya sahip olan kadınları aynı zamanda ileride ciddi sağlık sorunları beklemektedir. Bu kilolar giderildikten sonra göğüs estetiği operasyonları uygulanabilmektedir. Göğüs estetiğinde dilerseniz meme uçlarınızın dikleşmesini de sağlayabilirsiniz. Bu durum sizin kendi tercihinizdir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.