Göğüs Estetiği

Kadınların güzel görünmesini istediği en önemli bölgelerde biri de göğüstür. Bu yüzden aşırı kilo alımı ya da verimi göğüslerin yapısını bozmaktadır. Az ve sık yemek formda kalmaya yardımcı olur. Metabolizmanın çalışması için yapılması gerekenlerden biridir. Yalnız zayıflamak için aç kalınmamalıdır. Bu yanlış bir yöntemdir. Sağlıksız kilo vermek kalıcı değildir. Metabolizmayı hızlı çalıştırmak bu anlamda faydalı olacaktır. Düşük kaloriyle beslenerek çok kalorili besinlerden uzak durmalıyız. Açlık krizine girmek tehlikeli olmaktadır. İştahı artıran karbonhidratlı besinlerden uzak durmalıyız. Kan şekerini yükseltir bunalar. Tok tutup kan şekerini yükseltmeyen buğdaylı besinleri tercih etmeliyiz. Besinleri kızartmak yerine su ile haşlamak onları daha hafif hale getirir. Yemekten önce içilen düşük kalorili çorba iştahı azaltır. Atıştırarak açlığınızı yatıştırın. Dışarıda yemek yerken düşük kalori almaya dikkat edin.  Bol bol su için su sağlık demektir. Vücuttaki yağı azaltabilmektesiniz su içerek. Düzenli spor egzersizleriyle formda kalın göğüs sarkması probleminize son verin. Sütyen seçimine de dikkat etmeliyiz. Organik pamuklu sutyenleri tercih ederiz. Çünkü kullandığımız iç çamaşırı sağlıklı olmazsa hastalığa yol açar.

Meme büyütme ameliyatı hastanede anestezi ile yapılır. Kişilerin yaşam kalitesini artırmak için estetik amaçlı göğüs sarkması engellenir. Günlük yaşantı da kadınlar büyük göğüsler yüzünden sıkıntı çekmektedir. Omuz ağrıları sıklıkla baş gösterir. Genç yaşlı herkese uygulanır. Cilt lastik duyularını kaybeder ve şekli bozulur. Bu nedenle bu gibi operasyonlara ihtiyaç duyulur. İki ya da üç saat sürer. Hastanede müşade altında kalınması hasta için yararlı olacaktır. Sağlıklı olmak demek güzellik demektir. Antibiyotikli kremler kullanılarak cilt kuruluğu giderilir. Size en yakın estetik cerrahınıza başvurmak faydalı olacaktır. İşinde uzman deneyimli doktorlarınızla daaha sağlıklı bir ameliyat geçirmektesiniz./p>

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.