Göğüs Estetiği Uygulaması

Günümüzde tıp oldukça ilerlemiş durumdadır. Bu durum kendisini insanların, her alanında başarılı bir şekilde göstermektedir. Göğüs küçültme uygulamasında kişiler genellikle, memelerinden rahatsız olanların başvurduğu bir yol olarak kabul görmektedir. Göğsü büyük olan özellikle kadınlarda direkt olarak meme küçültme uygulamasında kendilerini çare olarak görmektedir. Bu sebeple meme küçültme uygulaması özellikle kadınlar için oldukça önemli görülen durumlar arasında gösterilmektedir. Son dönemlerde günümüzde, özellikle son dönemlerde estetik ameliyatlar oldukça hız kazanmış durumdadır. Genellikle estetik operasyonlara genellikle bayanlar başvurmaktadır. Kadınlar için dış görünüş oldukça önemli görüldüğü için genellikle estetik cerrahlara kadınlar gitmektedir. Bu nedenle estetik ameliyatlar ile kendilerini girmiş oldukları ortamlarda daha da rahat hissetmiş olmaktadır. Günümüzde genellikle kadınlar burun estetiğinin yanında meme estetiği de yaptırarak güzelleşmektedir. Meme estetiğinde ise iki farklı gruplandırılmış bir durum göze çarpmaktadır. Bu durum göğüs büyütme ve göğüs küçültme şeklinde yorumlanmaktadır. Bayanların, genellikle kiloları baz alınmaktadır. Aşırı şişman olan kadınların kilolarından dolayı, memelerinde aşırı şekilde büyümeler oluşmaktadır. Bu nedenle bayanlar da bu durumdan oldukça rahatsızlık duyarak kendilerini ruhsal açıdan da rahatsız hissetmektedir. Zayıf olan kadınlarda ise bu durumun tam tersi olarak karşımızdadır. Zayıf olan kadınlar ise çareyi plastik cerraha giderek göğüslerine silikon taktırarak çözüme ulaşılmaktadır. Kadınların kendilerini ruhsal açıdan iyi hissetmeleri oldukça önemlidir. Aşırı kilolu bayanlar öncelikle bu aşırı kilolarından kurtulmanın yollarını aramak zorundadır. Bu durum bu aşırı kilolu olan kişilerin kendi sağlıkları açısından da oldukça önemli görülmektedir. Spor ve egzersiz yaparak bu durum başarılı bir şekilde çözüme ulaşılmaktadır. Aşırı kilolardan kurtulduktan sonra meme estetiğine başvurmalıdır. Göğüs küçültme ameliyatları sanıldığı kadar uzun süren bir durum olarak algılanmaması gerekmektedir. Göğüs estetik ameliyatları yaklaşık olarak iki ya da dört saat gibi bir süre zarfında meydana gelmektedir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.