Göğüs Estetiği Hakkında

Teknolojik gelişmeler her geçen gün kendisini göstermektedir. Teknolojinin gelişme gösterdiği bir diğer alan ise tıp alanıdır. İnsanlarda bu teknolojinin tıp alanında gelişmesinden yararlanmaktadır. Göğüs estetiği , hakkında birçok kişi bu duruma ön yargılı davranmaktadır. Bu sebeple uzman hekimlerde öncelikle sağlık kurumlarında bu durum ile ilgili bilgiler vererek insanlar bilgilendirilmektedir. Genellikle, bayanlarda göğüs şikayeti oldukça fazla şikayet edilen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli olarak bayanlar göğüslerinden dolayı göğüs hastalıklarına ve plastik cerraha giderek sorunlarına çözüm aramaktadır. Uzman plastik cerrahlar sayesinde bayanlarda meydana gelen bu göğüslerinde oluşan problemleri de ortadan kaldırılmaktadır. Meme küçültmek için birçok kadın sağlık merkezlerine başvurmanız gerekmektedir. Bu durumun sebeplerinden ise, genellikle kadınların memelerindeki boyutun oldukça büyük olması ve bu durumun bayanların bazılarını ciddi anlamda rahatsız etmesidir. Bazı kadınlar plastik cerraha giderek memesi küçük olan kadınlar memelerinin büyümelerini arzu ederken; bazı kadınlarda büyük olan göğüslerinden şikayetçi olmaktadır. Bu durum bir döngü içerisinde sürekli olarak tıp alanında seyretmektedir. Aşırı kilo olan erkek ya da kadınlarda göğüsler, belirgin bir şekilde kendisini göstermekte ve bu durum oldukça rahatsız edici bir durum olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle plastik cerraha giderek göğüs estetiği yaptırmak istemektedir. Genellikle hamile olan kadınlarda ya da yeni doğum yapmış olan annelerde meme küçülmesi ve meme ile ilgili birçok sorun oldukça ciddi anlamda sorunlar olarak kabul edilmektedir. Bu sorunların başında ise, yeni doğum yapan annelerin öncelikle, bebeğine süt vermesinde sorunlar oluşmaktadır. İşte bu durumda hekimlerin devreye girmesi gerekmektedir. Yeni doğum yapan annenin vücudundan belirli bir kesim alınarak, dokulara yerleştirilerek meme küçültmesi uygulanarak kişinin ruhsal ve sağlıksal yönü iyileştirilmektedir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.