Göğüs Estetiği Ameliyatı

Son dönemlerde meydana gelen önemli gelişmelerden biri de estetik ameliyatladır. Günümüzden eski dönemlere gidersek göğüs estetiğinin yeni bir uygulama olduğunu görmemiz oldukça kolay olmaktadır. Ülkemizde estetik ameliyatlar, diğer ülkelere göre daha sonra gelen bir durum olarak görülmektedir. Ülkemizde estetik ameliyatlar genellikle burun estetiği üzerinde yapılmaktadır. Göğüs estetiğinde ise ülkemizde daha sonra gelişen bir durum olarak değerlendirilmektedir. Göğüs estetiğinde önemli olan hastaların memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu nedenle sağlık kuruluşlarında bu duruma önemli ölçüde önem verilmektedir. Uzman hekimler sayesinde ülkemizde başarılı estetik ameliyatları yapılmaktadır. Göğüs estetiğinde genellikle bayanlar gitmektedir. Bu durumun en önemli nedeni ise bayanların dış görünüşlerine büyük ölçüde değer vermeleri ve kadınların beğenilme arzusunun hat safhada olmasıdır. Bu nedenle göğüs estetiği yaptıran günümüzde, çok bayan bulunmaktadır. Göğüslerini beğenmeyen bayanlarda psikolojik olarak da bir sorun oluşmaktadır. Bu sorunları genellikle, kendileri yaratmaktadır. Bayanlarda göğüs beğenmeme durumunda, bayanların girmiş oldukları ortamlarda kendilerini oldukça rahatsız hissetmelerine neden olduğundan dolayu göğüs estetiğine sıcak bakmaktadır. Göğüs estetiği konusunda birçok kadın karar verme konusunda sorun yaşamaktadır. Kadınların göğüs estetiği konusunda kararsız kalmalarının en önemli nedeni maddi ve daha önce deneyim yaşamadıkları için, nasıl sonuçlar ile karşılaşılacağını bilmemeleridir. Bu gibi bir kararsız durum içerisindeyseniz öncelikle plastik cerrahınızdan randevu almanız sizin için en uygun olanı olacaktır. Plastik cerrahınızdan almış olduğunuz randevunuza giderek göğüs estetiği ile merak ettiğiniz her konuda uzman hekiminizden bilgi alabilirsiniz. Göğüs estetiğine karar verdiğinizde öncelikle sağlık kuruluşlarında sizden birtakım testlerin yapılması istenmektedir. Bu testlerde önemli olan sizin kilonuzun ölçüt alınmasıdır. Aşırı kilolu kişilerde göğüs estetiği oldukça riskli görünmektedir. Sizde göğüs estetiği ile istediğiniz göğüslere bir ameliyat sonrası ulaşabilirsiniz.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.