Doğal Olmayı Sağlayın

Her geçen gün estetik dünyada ve ülkemizde giderek gelişmekte ve insanlarca kabul edilmektedir. Estetik olarak en fazla yaptırılan bölge burundur. Mimari olarak zor olduğu için çok az insanda doğuştan hokka gibi bir burun olur. Burun estetiği yaptırırken hastaların ilk istediği doğal bir görünümdür. Ameliyat yapıldığı hiçbir şekilde belli olmayacak ve kişinin kendi yüzüne göre doğal duracaktır. Bunun için herkesin kendi yüz şekline göre burun çizilmesi gerekiyor. Aksi takdirde başka birinin burun yapısı sizde güzel durmayabilir. En güzel burun elbette yüz şeklinize göre olandır. Bundan dolayı doktor yüzünüze göre bilgisayarda tasarım yapar. İlk etapta muayene olması gerekmektedir. Geniş çaplı bir muayene sonrası hasta ameliyata alınır.

Burun estetiği için artık ülke çapında da birçok kişi sıraya giriyor. Bu ameliyatta yaş faktörü de ilk sıralar arasındadır. Burun ameliyatında indirme, kaldırma, inceltme, asimetrik görüntüleri düzeltme gibi birçok operasyon yapılması mümkündür. Sadece estetik değil eğer herhangi bir kırıklık varsa, nefes alma sıkıntısı gibi durumlar oluşmuşsa düzeltilmeler yapılmalıdır. Burun delikleri küçültme gibi her türlü operasyon mümkündür.  İlk başta detaylı bir muayene ardından sorunsuz şekilde ameliyata girebilirsiniz. Estetik ameliyatları özele girdiği için daima masraflı ve uzun süreçtir. Özellikle burun ameliyatlarından sonra hastanın uzun süre istirahat etmesi gerekiyor.

Burun estetiği fiyatları olarak genellikle aynı şekilde verildiğinden dolayı yüksektir. Estetik ameliyatı olduğundan dolayı devlet hastaneleri kesinlikle yapmamaktadır. Özel doktorların ameliyat fiyatları konusunda genellikle hastaya birebir bilgi veriliyor. Burun estetiği ardından bir süre dinlenerek geçirmek en güzelidir. Tekrar sorun oluşmaması, kaymalar olmaması, kanamalar meydana gelmemesi için hastanın yatarak geçirmesi gerekiyor. Sadece bir süre nefes almakta zorlanacağından dolayı bu gibi durumlar elbette son derece normaldir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.