Burun Estetiğinin Getirdikleri

Burun estetiği yaptırmak isteyenler artık estetik olmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Çünkü estetik her geçen gün daha da gelişmekte ve ülkemizde kabul edilmektedir. Hokka gibi bir burun sahibi olmak ve üstelik doğal görünüm sağlamak için hemen bir doktora başvurmalısınız. Burun mimarisi olarak en çok değiştirilmek istenenler arasındadır. Hokka gibi bir görüntü az kişide değil birçok kişide olacaktır. Köprülü ve kemerli burunlara veda etmek için bir an önce doktorunuza başvurarak muayene olmalısınız. Burun estetiğinde önemli unsurların başında hiç şüphesiz doğal görünmek gerekiyor. Kesinlikle ameliyat izi kalmaması şartı vardır. Bunu bilen tıp giderek daha da gelişmekte ve çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Estetik bundan dolayı biraz zor ve masraflı bir süreçtir.

Burun estetiği ameliyatında çeşitli operasyonlar yapılmaktadır. Bunlar arasında burun kaldırma, inceltme, indirme, sivriltme, sağ ve sol kısımlarda olan eğrilikleri düzeltme gibi çeşitlilikler vardır. Herhangi bir kazadan dolayı kırıklıklar oluşmuşsa düzeltilmeli ve hastanın rahat nefes alması sağlanması gerekiyor. Hastalar ideal bir burun olarak genellikle ünlülerin burun modellerini model almaktadırlar. Ancak iyi bir estetik doktoru hiçbir şekilde bu durumu önermemektedir. İşini iyi bilen bir estetik doktoru kesinlikle herkesin kendi yüzüne göre tasarlanan burnun normal olduğunu söylemektedir. Bu yüzden tüm hastaların yüz ifadesine uygun olarak bilgisayar ortamında burun tasarımı yapılarak ameliyat gerçekleşmelidir. Dahası hastanın estetik operasyonu algılayacak olgunlukta olması gerekiyor.

Burun estetiği fiyatlarından estetiğin her türlü durumuna kadar hastaya her şey rahatlıkla söylenebilmelidir. Bundan dolayı ameliyat için gelişimini tamamlamış kişiler gereklidir. En önemlisi fiyat olarak rahatlıkla detayları açıklayabilecek kişiler olması daima mühim bir konudur. Estetik ameliyatlar özel olduğu için masraflıdır. Masraflı olmasından dolayı her detayı bilerek en ince ayrıntısına kadar araştırmak gerekiyor.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.