Meme Büyütme

Kadınların artık her şeyden bir sıkıntıları vardır. Zaten araştırmalara göre en çok her konudan şikâyetçi olan kadınlarmış. Artık bizde dayanamayıp kişilerin yanlış bilgi alarak hayatlarına kastları olmaması için sizlere bilgi vermek amacındayız. Sizlere meme (göğüs büyültme) konusundan bahsedeceğim . Artık bu konu sorunla ilgili her kafadan bir ses çıkmaktadır. Sizlere gerçek bilgiyi ancak ve ancak bu makaleler vermektedir. İşte başlıyoruz öncelikle büyültme dikleştirme sorununun çözümünden bahsedeceğim. Eğer memeleriniz ( göğüsleriniz ) çok sarkık ise bununla ilgili birçok egzersiz vardır onları denemenizi tavsiye edebiliriz. Bir diğer faydalı olan egzersiz ise şudur ellerinizi öne doğru birleştiriniz ve kollarınız yere 90 derece olacak şekilde dursun ve giderek ağırlığınızı artırınız ve göğüs ( meme ) kaslarınızı gerer ve göğüs ( meme ) sıkılaştırma gerçekleşmiş olur siz hastaneye uzman cerrahi ye falan başvurursanız sizlere ilaç verirse ilaçları kullanmadan önce bu sizlere söylediğimiz yönlendirdiğimiz egzersizler yapınız eğer bir yararını göremezseniz ilaç tedavisine başlayınız. Güzellik uğrana kadınalar her şey yapmaktadırlar. Saçlarınızı açmak için limon suyu kürü kullanın. İpek gibi bir cilde sahip olmak, gür saçlara sahip olmak, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak o kadarda zor değil. Gözlerinizin güzelliği de önemlidir. Göz şişkinliğine çay toniği uygulanır. Şişkinlikler hemen iner. Kadınlar doğuştan güzeldir

Kadınların en çok dikkat ettikleri nokta göğüstür. Ameliyattan bir ay önce tahlil yaptırılır. Ameliyat sonrası da kendine dikkat etmelidir. Çünkü giydiğin kıyafeti güzel gösterir. Sarkık göğüsler çekici olamamaktadır. Ama dik ve dolgun göğüsler kadını daha estetik gösterir. Kadınların yaşı gereği zamanla vücutları eski formundan çıkmaktadır. Biçimsiz vücutlu kadınlar çoğalmaktadır. Göğüs ameliyatı yaptırmak artık zor değildir. Meme  büyütme ameliyatı ile görünüşünüz mükemmel olacak. 

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.