genital liposuction

Bir tablo yaptığınızı düşünün. Boyadığınız tuvalde sıra dağlar olsun mesela. Muhtemelen dağları birbirine yakın çizersiniz, oluşturursunuz. Ama sizden yüce bir dağ çizmenizi istersem birden fazla değil bir tane büyük bir dağ çizersiniz. Çünkü diğer yükseltilerin dağı geride bırakacağı kesindir. Konuyu getirmek istediğimiz yer şu, bazen penis etrafında çok fazla yağlanma olabilir ve bu yağlanma vulva dediğimiz bu bölgeyi yükseltir ve penisin daha kısa görünmesine neden olur.

Bu nedenle penise kalınlaştırmapenis uzatma hatta erken boşalma tedavisi yaptığımız hastalarda eş zamanlı olarak genital bölge liposuctionu yapmayı önerebiliyoruz, eğer ihtiyaç var ise. Yine bu bölgeden alına yağları penisi kalınlaştırmak için kullanabiliriz.

Web sayfamızın bu bölümünü erkeklere ayırdığımız için hep penis etrafında liposuction (yağ almadan) söz ediyoruz ama bu problem kadınlarda da görülmektedir. Kadınlarda vulva bazen o kadar yağ dolu oluyor ki labia majora dediğimiz vajen büyük dudaklarının dış sınırlarının bile kaybolmasına silinmesine neden olmaktadır.

Oysa ideal olanı vajen dış dudaklarının vulva ile komşuluğunda bir sınır olmalıdır. Bju estetik anlamda daha kabul gören bir kadın genital anatomisidir.

Temel nitelikleri açısından diğer liposuctionlardan hemen hiç farkı yoktur. Kliniğimizde bu işlem için diğer liposuction uygulamalarında yaptığımız gibi VASER liposelection cihazını kullanmaktayız. Genellikle aynı gün bile hastaneden çıkılabilir.

Vulvada şişlik ve morluk olması  beklenen bir durum olmakla birlikte 2-3 hafta içerisinde her şey normale döner. VASER Genital Liposuction sonrasında genital organlarda herhangi bir duyu yada fonksiyon kaybı olmaz.

Genital Liposuction penisi daha büyük gösterebilir demiştik. Peki aynı seansta alınan yağları penise enjekte etsek nasıl olur? Buyurun makalesi: https://www.ozanbalik.com/penis-buyutme-ameliyati-fiyatlari