Bazen Geç Kalmak İyidir!

Evet beyler. Şimdi size yaratılışımız ve seks üzerine düşüncelerimi ve devamında ise bu konunun en can alıcı noktası olan erken boşalmanın cerrahi olarak nasıl düzeltebileceğimizi anlatacağım. Hazır mısınız 🙂

Öncelikle sizlere yaratılışımızdaki temel bir bilgiyi vereyim. Doğanın en temel amacı çoğalmaktır. Eğer kadınlar erkekten önce orgazm olacak şekilde yaratılsaydı, bir çok cinsel birleşmede sperm yumurtayı dölleyemeden ilişki yarıda kesilirdi. Doğa erkeğin sperminin yumurta ile buluşmasını garantilemek için erkeği kadından daha önce boşalacak şekilde dizayn etmiştir.

Gelin görün ki modern dünyada çiftlerin birbirini tatmin etme üzerine beklentileri son derece önem taşımaktadır. Yaratılışında zaten bir sıfır yenik başlayan erkekler bu sorumluluğun psikolojik baskısı ile sorunlarını daha da ileri seviyeye taşımaktadırlar. Bir de bizim  gibi sünnetin uygulandığı toplumlarda penisin sinirsel uyarılma mekanizmalarında duyarlılık olumsuz yönde değişmektedir.

Sözünü ettiğim nedenlerden dolayı kadına göre erken boşalma aslında normaldir fakat baskı nedeni ile bu sürenin daha da kısalması tıbbi bir sorundur. Ve gerçekten de cinsel psikoterapi sonrasında ilerleme kaydedilebilir. Bunun yanında yaratılış ile var olan uyarılma-boşalma sinir sistemi üzerinde cerrahi bazı müdahaleler ile boşalmanın zamanlaması değiştirilebilir. Yada sünnetin neden olduğu aşırı duyarlığa neden olan mikro-nöromalar cerrahi olarak düzeltilerek boşalma süresi uzatılabilir.

Bu işleme uygun olup olmadığınızı, ne ölçüde başarılı olup olmayacağımızı anlamak için ameliyat öncesi bir kaç ön görüşme ve haritalandırma çalışmamız olacak. Bunu takiben fayda görebileceğiniz ön görülür ise cerrahiye kabul edileceksiniz. Cerrahiye kabul sonrasında da yüksek başarı oranı ile erken boşalma sorununuzu gidermemiz mümkündür.

Erken boşalmanın çözümü ve daha detaylı bilgi için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Erken boşalma ameliyatı sırasında penis büyütülebileceğini biliyor muydunuz? https://www.ozanbalik.com/penis-buyutme-ameliyati-fiyatlari/

Erken boşalma ile ilgili bir sorununuz var ise bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.