diamond shine theraphy

Diamond … Elmas…

Varlığı toprak altındaki binlerce yıllık sıkışma ve sancıya bağlı. Değeri ise bu sabra çok az madenin katlanabilmiş olmasına bağlı…

Cildimiz… Deri…

Metre kare ve kiloya vurduğumuzda vücudun en büyük organı. Değeri ise iç dünyanız ne olur ise olsun sizi gösteren en kıymetli elbiseniz olmasına bağlı…

Bir elması topraktan çıkan diğer metallerden daha değerli olması ona yüklenen anlamla da ilişkilidir. Cildimiz gibi. İçinde bulunduğumuz dünya her açıdan zorlu bir parkurdur. Etrafınıza bir bakın. Çocukluğunuzdaki temiz havayı soluyabiliyor musunuz? Gerçek tadı ve kokusu ile en son ne zaman bir domates yediniz? En son ne zaman dinç bir şekilde uyandınız? En son ne zaman kendinizi sağlıklı hissettiniz? Ve tabi gençlik… En son ne zaman yaşlanma korkusunu hissetmeksizin aynaya baktınız? Peki, yaşlanma sürecinizi test ederken ilk neye baktınız?

Çevresel şartların her türlü hasarını, sağlıksız tüm beslenme alışkanlıklarını, yaşlanmayla ortaya çıkan tüm değişiklikleri titiz bir muhasebeci edası ile derimizde kazındığını görürüz. Önce dermis tabakanız incelir, siz cildinizdeki bu incelmeyi önce gevşeme olarak hissedersiniz, sonra mimikleriniz kalıcı çizgiler hediye eder size güneş hasarı deri renginizi değiştirir ve leke yapar, İstanbul’da yaşamak ise başlı başına ortaya karışıktır.

Bunu geri çevirmek mi? Çok zor. Gerçekten çok zor. Yeryüzü katmanları gibi organize olmuş cildimizde birçok mineral, protein, yağ, kollesterol, DNA, RNA partikülleri ve sayısız birçok molekül hepsinde azalma de değişim vardır çünkü. Diamond Shine Theraphy cildinizin birçok ihtiyacını kombine edilmiş olarak mikro enjeksiyonlarla derinize aşılamayı, Q-Switch Nd-Yağ lazer terapi ile pigment dengesi ve fibroblast uyarılmasını hedefleyen dermo kozmetik bir bakım kombinasyonunu içerir.