Ameliyatlı Yüzlerin Cilt Bakımı Özeldir

Yüz bölgesi ameliyatlarından sonra cilt bakımı özellik gerektiren bir konudur ve biz bu konuda profesyoneliz. Öncelikle ameliyatınıza bir zarar gelmemeli, derinin yıpranmışlığı onarılmalı, artık epitel temizlenmeli, nem kazanılmalı ve ışıldamalısınız. İyi bir bakım sonuçları daha güzel gösterir

Zaten yüz bölgesinde yapılan bir estetik ameliyat sonrasında iyice hassaslaşan cildinize herhangi bir yerde bakım yaptıramazsınız. Bizim bir çok işlemimiz cilde el değmeksizin gerçekleşmektedir. Yeni olmuş bir yüz germe, burun estetiği yada göz kapağı ameliyatı sonrası cilt bakımı başlı başına uzmanlık gerektiren bir uygulamadır neredeyse. Çünkü cildinizin ihtiyaçları herhangi bir ciltten çok farklı olmaktadır. Hastalarımızı rutin olarak ameliyat öncesi ve sonrasında cilt bakımına alıyoruz.

Bu işlemler sırasında klasik bakımlardaki gibi cilde baskı, sıkma, sıkıştırma vb. travmatik yaklaşımlarda asla bulunulmuyor. Jeetpeel hidro sistem ile deri üzerindeki ölü deriler temizlenirken aynı zamanda derinin nem dengesi de sağlanıyor. Q-switch Nd-Yag ile renk dengesi tekrar oluşturulurken, morluklar azalıyor ve Erbium Glass lazer ile yara izleriniz iyileştiriliyor.

Yeni kliniğimizde artık tüm cerrahi hastalarımız sadece ameliyat sonrası değil, öncesinde de cerrahiye hazırlık olarak cilt bakımından geçmektedir.

Bu makale hakkındaki düşüncelerinizi formu doldurarak bana iletebilirsiniz!

Instagram

https://www.instagram.com/ozanbalik/Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Op. Dr. Ozan Balık

1975 Yılında Adana da Doğumlu olan Op.Dr. Ozan Balık 1992 de Adana Karşıyaka Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliğine girdi. Kendi de o dönemlerde bir dizi ameliyat geçirirken hekimliğe olan eğilimini farketti. Op.Dr. Ozan Balık bilgisayar tabanlı 3D modellemeleri yüz estetiği cerrahisine uygun hale getirerek, “bilaminar yüz germeler, Meme Estetiği ve yapısal burun estetiği” konularında çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Op.Dr. Ozan Balık Levent Mah. Çilekli Cad. No:10 Beşiktaş İSTANBUL Tel: 0212 215 53 33 - 0532 445 87 33 Mail: ozan.balik@gmail.com
E-Bülten


Gizlilik SözleşmesiSEO Optimization By Rank Medya | Copyright 2015 Ozan Balık | Tüm Hakları Saklıdır.